Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ženy "A"

Míša Stará podepsala v Řecku

22.06.2016 | Lukáš Vacek

Šest sezon patřila Míša Stará k hlavním oporám Hradeckých lvic. Pro příští sezonu se Míša upsala šestému týmu řecké ligy AS Niki Lefkadas. 

Celý článek

 
 

Hradecké hráčky ve výběru na přípravný turnaj k ME 2017 v Hradci Králové

09.06.2016 | Lukáš Vacek

Přípravný turnaj na ME 2017 v Hradci Králové ve dnech 10. - 12.6.2016 - premiéra hokejové arény s palubovkou na basketbal - za účasti týmů Maďarska, Rumunska, ČR A, ČR B - ve výběru také hradecké hráčky - Kateřina Zavázalová, Gabriela Andělová, Michaela Kaňuková, Michaela Matušková.

Pátek 10.6.
16:30 Maďarsko - Rumunsko
19:00 ČR A - ČR B

Sobota 11.6.
16:30 ČR B - Maďarsko
19:00 ČR A - Rumunsko

Neděle 12.6.
12:00 ČR A - Maďarsko (vysílá ČT)
15:00 ČR B - Rumunsko

Jedinečnou šanci máte v neděli 12. června, kdy organizátoři turnaje připravili před utkání Česká republika - Maďarsko (od 12 hodin) speciální akci pro všechny fanoušky. Už od 10 hodin budete moct před hlavním vstupen do areny grilovat maso - pro prvních cca 100 připravili organizátoři maso zdarma, ostatní si mohou za dozoru profesionálního kuchaře grilovat své maso. Pro všechny fanoušky je také připraveno pivo zdarma.

Zkrátka nepřijdou ani děti. Populární malování na obličej jim vytvoří ten správný základ v národních barvách pro fandění v ochozu královéhradeckého zimního stadionu.

Zdroj: http://www.cbf.cz/

Celý článek

 
 

Hořký konec sezony pro Lvice, bronz získal Trutnov

26.04.2016 | Lukáš Vacek

Úterý 26. 4. 2016, datum, které se do historie hradeckých Lvic zapíše černou tuží. Hráčky Sokola ZVU Strojírny, totiž v tento den přišly o tolik vytoužený bronz, který se bohužel po této sezoně bude houpat na krku hráčkám Kary Trutnov. Ale pěkně popořádku. Do haly na Eliščině nábřeží si opět našlo cestu stovky diváků, kteří přišli sledovat rozhodující bitvu o bronz. I hostující hráčky přijela podpořit početná skupina fanoušků, kteří byli taky po celý zápas slyšet, jak už to tak v derby těchto rivalů bývá. Kdyby se hala dala nafouknout, určitě by přišlo i více diváků.

Utkání začalo v 18.30 a domácí „strojařky“ od začátku nenechávaly nikoho na pochybách, že to budou právě ony, kdo zápas vyhraje. Hodně o tom také vypovídá výsledek první čtvrtiny, který byl 21:8, a Lvice na hřišti jasně dominovaly. Tvrdou obranou a přesnou střelbou si vybudovaly hned od začátku převahu na hřišti i ve skóre.

Do druhé čtvrtiny vstoupil lépe hostující celek, který ihned začal vedení domácích stahovat. Nejblíže se však Trutnov dostal na rozdíl 5 bodů ve prospěch domácích Lvic, od poloviny druhé čtvrtiny už se ale znovu rozjela mašina „strojařek“ a znovu podstatně odskočily hostující Kaře. V jednu chvíli bylo dokonce vedení už o 13 bodů, které ještě ke konci druhé čtvrtiny Trutnov zkorigoval, i tak si ale Lvice z prvního poločasu odnášely vedení o 9 bodů, skóre tedy bylo 40:31.

Basketbal je o všem sport, kde se stav zápasu může během pár minut naprosto otočit a tak Kara znovu začalo své manko stahovat, jako by pak ale vždycky hradecké Lvice přeřadily na vyšší rychlostní stupeň a nápor Trutnova odrazily a to i díky přesně střílející Míše Hartigové, která v krátkém časovém úseku zaznamenala dvě trojky a znovu tak dodala klid domácím. To znamenalo stále vedení Lvic, tentokrát o 11 bodů, 60:49.

Začátek čtvrté čtvrtiny nezačal pro domácí hráčky dobře, Kateřina Zavázalová si hned po pár vteřinách připsala nesportovní chybu, což znamenalo dva trestné hody a míč pro Trutnov. Navíc to byla už 4 chyba Katky Zavázalové a tak odešla střídat. Z obou stran se hrál pohledný basketbal, který diváky musel bavit, což dávali dost hlasitě najevo. Tři minuty se dostal Trutnov do vedení a to se zdálo být jako zlomový okamžik. Kara uklidnila svou hru a držela své vedení. Naděje domácích hráček stále žila, ale Trutnov závěr zápasu zvládl velice zkušeně a vedení si pohlídal až do samotného závěru. V posledních vteřinách byla kousek od vyrovnání Gabča Andělová, která zkusila štěstí z poloviny hřiště, bohužel, štěstí se na naší stranu nepřiklonilo a bronz tak získal Trutnov.

Je velká škoda, že vedení, které holky držely po většinu zápasu, nedotáhly do vítězného konce. Holkám nezbývá nic jiného, než poděkovat za skvělé výkony, které po celou sezonu předváděly a příští rok už se snad budeme z medaile radovat my.

Lvice, děkujem!

Celý článek

 
 

Vítěz bere bronz! Urvou to Lvice? Odpověď se dozvíme DNES večer

25.04.2016 | Lukáš Vacek

Bonver ŽBL míří do finiše! Ve finále je téměř jasné, kdo získá titul mistra ŽBL, ale je potřeba rozlousknout ještě jeden oříšek. Kdo bude brát bronzové medaile? Budou to hráčky Sokola ZVU STROJÍRNY Hradec Králové a nebo krkonošský celek BK Kara Trutnov. Krajské derby č. 6 v letošním ročníku je tady! Každé zaváhání jednoho ze soupeřů může mít fatální následky. Poslední zápas je tu! Rozhodující třetí zápas je na programu v Hradci Králové v úterý 26. dubna od 18:30h. 

První zápas v sérii zcela jasně ovládly trutnovské basketbalistky a vyhrály ho 72:36. Hradeckým hráčkám se v úterý vůbec nedařilo a v pátek čelily ukončením série ze strany Trutnova. Trutnov ovládl poločas a v průběhu třetí čtvrtiny navýšil vedení až o 13 bodů! Lvice se nevzdaly a dotáhly zápas do prodloužení. V prodloužení daly o bod víc než soupeř a zasloužily se o to, aby bitva o bronz se rozhodla v Hradci. V pátečním zápase několikrát utekly hrobníkovi z lopaty. To samé bylo i před čtyřmi lety. Tenkrát Lvice porazily ve čtvrtém zápase Trutnov těsným rozdílem a jelo se pak za stavu 2:2 do Hradce. Hradecké "strojařky" doma vyhrály a získaly tak bronzové medaile. 

Budou se letos opět ze zisku medaile radovat „Strojařky“? Přijďte a uvidíte! Vezměte s sebou všechno k fandění, co máte a vyrazte v úterý na Sokol povzbudit Hradecké lvice. 

Rozhodčími pro poslední zápas Lvic v této sezoně budou Ivo Dolinek, Petr Nejezchleb a Jakub Kec. Komisařem pro tento duel bude Zdeněk Ringsmuth!

MÍŠA HARTIGOVÁ zve na zápas

„V úterý už vážně poslední zápas a bude rozhodnuto! Nenechte si to ujít a přijďte nás podpořit!“

Celý článek

 
 

Vydřená výhra v Trutnově. Rozhodne se v úterý v Hradci

23.04.2016 | Lukáš Vacek

Lvice to dokázaly. I přes nízký bodový stav zabojovaly a v utkání, kde ani jeden z týmů nepřesáhl v úspěšnosti střelby 26 procent, dokázaly zvítězit na horké palubovce Trutnova. Trutnov dlouho mířil za obhajobou bronzových medailí a ve čtvrté minutě druhého poločasu vedl o 13 bodů (26:13). ZVUS Hradeckým lvicím se ale povedl obrat, v 34. minutě šly poprvé do vedení a v poslední minutě nevyužily stejně jako předtím domácí hráčky hned dvě střelecké možnosti na zlomení nerozhodného stavu. A domácí hráčky pak selhaly i těsně před závěrečným klaksonem v prodloužení, kdy nedokázaly Vondráčková ani Cadyová střelami zblízka dostat míč do koše a otočit skóre. Oporou Trutnova byla se 14 body a 12 doskoky Lenka Pazderová, v týmu "strojařek" udělalo pouhých 11 bodů nejlepší střelkyni z Michaely Staré. Série se za stavu 1:1 stěhuje do Hradce Králové na rozhodující zápas, který se uskuteční v úterý 26.4. od 18:30 hod. v hale na Eliščině nábřeží.

Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Aktuální články
Míša Stará podepsala v Řecku

Šest sezon patřila Míša Stará k hlavním oporám Hradeckých lvic. Pro příští sezonu se Míša upsala šestému týmu řecké ligy...

 
Hradecké hráčky ve výběru na přípravný turnaj k ME 2017 v Hradci Králové

Přípravný turnaj na ME 2017 v Hradci Králové ve dnech 10. - 12.6.2016 - premiéra hokejové arény s palubovkou na basketbal - za účasti...

 
Zlatá turnajová premiéra U11 "B"

Již bez hráček ročníku 2006, (byly osamostatněny a zúčastnily se turnaje v Olomouci), jel zbytek přípravky doplněný o pár dalších...

 
U17: Kadetky jsou opět extraligové
 
U17: Poslední dvě překážky k cíli, Jičín a Litoměřice
 
U17: Další krok k cíli splněn
 
Fotogalerie ze zlatého Národního finále U12
 
U12: Naše Lvice odjely z Národního festivalu zlaté
 
U15: Na Lvice medaile nezbyla
 
U15: Lvicím těsně uniklo finále
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS