Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ženy "A"

V sobotu přijede Slovanka MB

21.10.2016 | Michal Luňák

V pořadí již osmé kolo má v sobotu na programu ŽBL. Hráčky Sokola ZVUS Hradec Králové přivítají v hale na Eliščině nábřeží Slovanku MB. Hostující celek pod vedením trenéra Devátého se nachází na předposledním místě tabulky s bilancí jedné výhry a pěti porážek. Jedinou výhru si na své konto Slovanka připsala hned v prvním kole, když přehrála nováčka MK Technic Brno. Zajímavostí a pro fanoušky Lvic radostnou událostí bude start Martiny Čepelkové. Ta se po obrovských zdravotních problémech, po dvou a půl letech vrací do ŽBL a první minuty nabírá na hostování právě v celku Slovanky. Martičce přejeme hlavně pevné zdraví, kvalitní rozehrání se a brzo v dresu Lvic naviděnou. Sobotní utkání začíná tradičně v 16:00.
Celý článek

 
 

Romana Ptáčková: ,,dnešní výhry si hodně ceníme"

20.10.2016 | Michal Luňák

Ve středu pokračovala ŽBL a do Hradce přijel Nymbur, kterému Lvice připravily již třetí porážku v sezóně. Svěřenkyně Romany Ptáčkové o výhře rozhodly opět skvěle zvládnutým druhým poločasem. Poslechněte si hodnocení domácí trenérky.
Celý článek

 
 

Lvice si doma s Nymburkem poradily

19.10.2016 | Michal Luňák

Sedmé kolo ŽBL přivedlo do Hradce Králové tým DSK Basketball Nymburk. Od začátku bylo dle očekávání k vidění vyrovnané utkání, kterému dominovaly obrany. Vždyt po sedmi minutách hry bylo skóre 6:7. Pak se první osmělily domácí Lvice, ale sedmibodové vedení dokázal Nymburk do poločasu smazat. V poločasové pauze  si domácí trenérka lehce posteskla, že její hráčky mají trojky 1/11. No a co nepřišlo. Lvice zejména ve třetí čtvrtině doslova rozstřílely hostující tým zpoza trojkového oblouku, když zaznamenaly za celý druhý poločas celkem sedm úspěšných trojek. Zejména ty z rukou Kuthanové a Minarovičové vybudovaly Lvicím desetibodové vedení a to se ukázalo jako rozhodující. Dalším pozitivním a důležitým prvkem ve hře Lvic byl doskok, na kterém svého soupeře předčily. Zejména Josi Bura odvedla pod oběma koši oborovské kus práce. Sečteno a podtrženo 77:60 a zejména ve druhém poločase Lvice svého soupeře přehrály. ŽBL pokračuje již v sobotu domácím utkáním proti Slovance MB.
Celý článek

 
 

Šlágr kola na Sokole, přijede Nymburk!

18.10.2016 | Michal Luňák

Sedmé kolo ŽBL je tady a s ním také dlouho očekávaná událost, do Hradce přijede Nymburk a s ním exhradecká dvojice Křížová  - Zavázalová. Zatímco pro zkušenou Kateřinu KřížoVou hrát proti Hradci nebude nic nového, pro Kateřinu Zavázalovou to bude poprvé, co se v mistrovském utkání postaví klubu, ve kterém se vše co umí, naučila. Ale bylo by zbytečné celé utkání vztahovat pouze k této události. Do Hradce hlavně přijíždí kvalitní soupeř, který může s přehledem myslet na obhajobu loňského stříbra. Nymburk si prošel velkou obměnou, ale kvalita svěřenkyň Daniela Kurucze zůstala, pouze se změnila jména nositelek kvalitní basketbalové podívané. Na ty nové se můžete přijít podívat již ve středu, utkání začíná v hale na Eliščině nábřeží v 18:30.
Celý článek

 
 

Přijatelná výše porážky na USK

15.10.2016 | Michal Luňák

S jasným cílem uhrát co nejpřijatelnější výsledek odjížděly dnes hráčky Sokola ZVUS Hradec Králové do Prahy, kde se střetly s USK. Trenérka Ptáčková postrádala z obvyklé sestavy Andreu Ovsíkovou a dvě juniorky. které si plnily povinnosti ve své kategorii. Samotné utkání se odehrávalo očekávaně dle not domácích hráček, Lvice však rozhodně ostudu neudělaly a konečný rozdíl byl šestadvacet bodů - 77:51. Nejlepší střelkyní Lvic byla Kristýna Minarovičová, autorka devíti bodů. Hned ve středu čeká na Lvice šlágr sedmého kola ŽBL, když na Sokole přivítají Nymburk s dvojící exhradeckých hráček Zavázalová - Křížová. Tento prestižní střet začíná v hale na Eliščině nábřeží tak jak je v týdnu zvykem v 18:30.
Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Aktuální články
V sobotu přijede Slovanka MB

V pořadí již osmé kolo má v sobotu na programu ŽBL. Hráčky Sokola ZVUS Hradec Králové přivítají v hale na Eliščině nábřeží...

 
Tereza Kuthanová: ,,Trojky nám strašně pomohly"

Středeční vítězné utkání pohledem kapitánky Lvic Terezy Kuthanové.

 
Romana Ptáčková: ,,dnešní výhry si hodně ceníme"

Ve středu pokračovala ŽBL a do Hradce přijel Nymbur, kterému Lvice připravily již třetí porážku v sezóně. Svěřenkyně Romany...

 
Lvice si doma s Nymburkem poradily
 
Šlágr kola na Sokole, přijede Nymburk!
 
Juniorky doma potrápily favorita
 
Juniorky si doma s KP Brno poradily
 
Přijatelná výše porážky na USK
 
Předehrávka U10
 
V sobotu v Praze
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS