Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Juniorky EX

Juniorky doma potrápily favorita

16.10.2016 | Michal Luňák

Naše juniorky budou na tento odehraný víkend vzpomínat jako na povedený. Nejen že doma porazily s přehledem KP Brno (které v neděli vyhrálo v Trutnově), ale hlavně v nedělním střetnutí zle prohnaly možná největšího favorita extraligy hráčky Handicapu Brno. Naše Lvice skvěle vstoupily do utkání a po první čtvrtině vedly 22:14. Kvalitní soupeř pak během druhé čtvrtiny snížil na poločasových 33:31. Přetahovaní ve skóre trvalo i ve třetí čtvrtině, po které vedl Handicap o jediný bod. V závěrečné čtvrtině pak hráčky z Brna dokonaly obrátku ve skóre a zvítězily sedmibodovým rozdílem. Lvice dohrávaly bez dvou vyfaulovaných hráček, ale stejně si po porážce 63:70 vyslechly potlesk diváků v hale na Sokole. Juniorky mají po čtyřech zápasech bilanci 2/2 a pokračují v loňském trendu, když porážejí koho mají a koušou favority, vydržet holky!!!
Celý článek

 
 

Juniorky si doma s KP Brno poradily

15.10.2016 | Michal Luňák

První domácí utkání čekalo v sobotu na naše juniorky. Ty přivítaly KP Brno a připsaly si na své konto druhou výhru v letošní sezóně. Ráz utkání určil již první poločas, který skončil rozdílem šestnácti bodů v prospěch Lvic - 37:21. Když pak Lvice dokázaly skvěle zvládnout i třetí čtvrtinu, po které byl stav utkání 59:31 dostaly v závěrečné čtvrtině prostor všechny hráčky a KP Brno dokázalo korigovat na závěrečný stav 71:49. Nejlepší hráčkou domácích byla pivotka Isnelle Natabou, autorka čtrnácti bodů, ke kterým přidala ještě dvanáct doskoků. Zítra čeká na naše juniorky největší favorit extraligy v podobě hráče Handicapu Brno.
Celý článek

 
 

USK nad síly našich juniorek

02.10.2016 | Michal Luňák

V neděli pokračovala juniorská extraliga a hráčky Sokola ZVUS Hradec Králové zamířily do Prahy, kde se střetly s USK. Trenérka Romana Ptáčková v utkání nemohla využít služeb dvojčat Šotolových, přesto se její svěřenkyně s domácím týmem solidně poměřily. Závěrečné skóre 49:66 rozhodně není něco, po čem by musely mít Lvice hlavy dole. Nejlepší střelkyní v dresu Lvic byla Simona Růžková, autorka osmnácti bodů. Juniorská extraliga pokračuje za čtrnáct dní, kdy se Lvice představí v domácím prostředí s týmy z Brna.
Celý článek

 
 

U19: Na úvod extraligy jasná výhra

01.10.2016 | Michal Luňák

Tento víkend se svého ostrého startu dočkaly také naše juniorky, které k prvnímu extraligovému zápasu zajížděly do Žďáru nad Sázavou. Na místní palubovce utkání jasně ovládly a do tabulky si připsaly první dva body za přesvědčivou výhru 99:46. Dvacet bodů zaznamenala Karolína Šotolová, které zdatně sekundovala osmáctibodová Lucie Bolardtová. Tým podpořila také čtrnácti doskoky Bára Vejdovská. V sestavě Lvic se objevily hned čtyři hráčky z týmu kadetek, které dohromady zaznamenaly 37 bodů! V neděli extraliga pokračuje soubojem Lvic na USK Praha.
Celý článek

 
 

U19: Juniorkám končí sezóna

03.04.2016 | Luboš Lorinc

Čtvrté a jak se dalo čekat i poslední čtvrtfinále se v sobotu odehrálo na Eliščině nábřeží. Sparta v něm potřetí porazila naše Lvice 71:48 a slaví postup na MČR. K tomuto faktu je potřeba soupeři sportovně pogratulovat. Gratulovat a děkovat ja však potřeba také našim juniorkám a jejich realizačnímu týmu. Nejen za tu jednu výhru v play - off, ale hlavně za krásné páté místo po základní části a v ní několik podařených zápasů. Před sezónou bychom toto umístění všichni brali a i teď jsme za něj také strašně rádi. Holky se rozhodně nemají za co stydět, rvaly se statečně s nepřízní osudu, jelikož těch zranění a často dlouhodobých, bylo neskutečně moc. Porvaly se s tím vším však jako pravé Lvice!  Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Aktuální články
Kadetky přehrály Strakonice

Soupeře ze Strakonic jsme převálcovali rozdílem třídy

 
Lvice rozsápaly Slovanku

Osmé kolo ŽBL zavedlo do Hradce Králové jako soupeře Slovanku MB. Ta na Eliščině nábřeží nepochodila a domů si veze šedesátibový...

 
U10 proti Litomyšli

Sobotními zápasy jsme začali náročný víkend

 
V sobotu přijede Slovanka MB
 
Tereza Kuthanová: ,,Trojky nám strašně pomohly"
 
Romana Ptáčková: ,,dnešní výhry si hodně ceníme"
 
Lvice si doma s Nymburkem poradily
 
Šlágr kola na Sokole, přijede Nymburk!
 
Juniorky doma potrápily favorita
 
Juniorky si doma s KP Brno poradily
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS