Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Juniorky EX

Juniorky získaly cenný skalp Ostravy

19.02.2017 | Michal Luňák

Těžké utkání čekalo v neděli na naše juniorky, které přivítaly třetí celek tabulky z Ostravy. Hráčky ze severu Moravy měly lepší vstup do utkání a v první čtvrtině vedly, když se jim dařila střelba za tři body. Druhá čtvrtina však patřila Lvicím, které dokázaly smazat tříbodové manko a ještě si vytvořit osmibodový náskok do druhého poločasu. Ten si po dobu druhých dvaceti minut udržovaly až do závěrečného klaksonu, kdy na tabuli svítilo skóre 65:53. Lvice tedy zvládly těžký duel a za čtrnáct dní budou ve Strakonicích a hlavně na horké půdě Sparty bojovat o co nejlepší pozici do play off. Na nedělní výhře se bodově opět nejvíce podílela dvojice Růžková - Natabou.
Celý článek

 
 

Juniorky doma rozsápaly Prostějov

18.02.2017 | Michal Luňák

Již pouze čtyři kola čekají na naše juniorky v rámci základní části extraligy. Jedno z nich odehrály svěřenkyně Romany Ptáčkové v domácím protředí s Prostějovem a zvládly ho s přehledem. Pouze v první čtvrtině (19:12) by se teoreticky dalo mluvit jako o vyrovnaném utkání. Od druhé čtvrtiny to byla již jasná dominance Lvic, které svému soupeři povolily za druhou a třetí čtvrtinu pouhých čtrnáct bodů. No a když domácí hráčky své pozice proměňovaly, rozdíl skóre rostl a rostl. Zastavil se až na rozdílu devětačtyřiceti bodů - 89:40. Bodově tým táhla dvojice Natabou - Růžková. Lvice stále drží naději na to, začínat play off v domácím prostředí. Těžké a důležité utkání čeká na Lvice již v neděli, kdy přivítají SBŠ Ostravu.
Celý článek

 
 

Juniorky v domácím prostředí nezaváhaly

05.02.2017 | Michal Luňák

Dvě extraligová kola čekala na naše juniorky, které v domácím prostředí přivítaly Jablonec a Slovanku. Sobotní utkání proti Jablonci měly Lvice plně pod kontrolou od samého začátku, kdy již v prvním poločase si vypracovaly šestnáctibodové vedení. To se jim podařilo ještě lehce navýšit do konce duelu a konečné skóre bylo 71:48. V neděli přijela Slovanka a naše juniorky si zápas udělaly těžší než musel být. V prvním poločase totiž nefungovala obrana a to zejména co se týkalo Patricie Gallasové, která v poločase měla na svém kontě 21 bodů. Po domluvě v poločasové pauze se podařilo oporu soupeře udržet na dvou bodech a to se také začalo projevovat na skóre. Nejenže Lvice smazaly pětibodové manko z poločasu, ale ještě ve třetím dějství si dokázaly vybudovat dvanáctibodové vedení a tím rozhodly o osudu utkání. Po výhře 74:57 jsou v tabulce s bilancí 11/7 na pátém místě. Tabulka kolem toho pátého místa je velice vyrovnaná a o pozice pro nasazení do play off se vede tvrdý boj. Proto byly dvě papírové povinné víkenodové výhry velice důlěžité, pro zbytečná zaváhání již není prostor.
Celý článek

 
 

Juniorky se z Brna vrátily s prázdnou

22.01.2017 | Michal Luňák

Ve velice oslabené sestavě se vydaly naše juniorky do Brna, kde se utkaly se SŠMH a KP. Sobotní utkání s lídrem extraligy bylo tak vysoko nad jejich možnosti a výsledkem byla prohra 95:34, když rozdíl byl skutečně obrovský. V neděli se Lvicím dařilo o poznání lépe a i oslabená sestava dlouho vzdorovala KP Brno, když prohrála dvanáctibodovým rozdílem 66:78. Statistiky utkání naleznete v menu juniorek.
Celý článek

 
 

Juniorky doma přehrály Žďár

08.01.2017 | Michal Luňák

Po sobotní porážce s USK Praha přivítaly naše juniorky doma Žďár nad Sázavou. Proti poslednímu celku tabulky měla trenérka Romana Ptáčková k dispozici pouze sedm hráček, ale i tak si utkání Lvice pohlídaly. Dvanáctibodové vedení z poločasu se jim v druhém dějství podařilo navýšit na konečných 75:49. Bodově se nejvíce prosazovala z pod koše Isnelle Natabou, autorka šestadvaceti bodů.
Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Aktuální články
Juniorky získaly cenný skalp Ostravy

Těžké utkání čekalo v neděli na naše juniorky, které přivítaly třetí celek tabulky z Ostravy. Hráčky ze severu Moravy měly lepší...

 
Lvice U10 hrály v Litomyšli

K dalšímu dvojzápasu nastoupily nejmladší Lvice tentokrát na palubovce Litomyšle. Hrálo se v hale, která rozměry rozhodně patří k těm...

 
U15: Lvice doma dvakrát zvítězily

Další dvě kola extraligy čekala na mladé Lvice U15. V sobotu přijela Studánka z Pardubic a utkání bylo jasnou záležitostí Lvic, které...

 
Juniorky doma rozsápaly Prostějov
 
Kadetky : severní Morava - 2:0
 
Další zkušenosti U10
 
Lvice zvládly duel s Vary
 
V sobotu duel s Vary
 
Lvice porazily Slovanku i venku
 
U10 v České Třebové
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS