Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Juniorky EX

Juniorky se z Brna vrátily s prázdnou

22.01.2017 | Michal Luňák

Ve velice oslabené sestavě se vydaly naše juniorky do Brna, kde se utkaly se SŠMH a KP. Sobotní utkání s lídrem extraligy bylo tak vysoko nad jejich možnosti a výsledkem byla prohra 95:34, když rozdíl byl skutečně obrovský. V neděli se Lvicím dařilo o poznání lépe a i oslabená sestava dlouho vzdorovala KP Brno, když prohrála dvanáctibodovým rozdílem 66:78. Statistiky utkání naleznete v menu juniorek.
Celý článek

 
 

Juniorky doma přehrály Žďár

08.01.2017 | Michal Luňák

Po sobotní porážce s USK Praha přivítaly naše juniorky doma Žďár nad Sázavou. Proti poslednímu celku tabulky měla trenérka Romana Ptáčková k dispozici pouze sedm hráček, ale i tak si utkání Lvice pohlídaly. Dvanáctibodové vedení z poločasu se jim v druhém dějství podařilo navýšit na konečných 75:49. Bodově se nejvíce prosazovala z pod koše Isnelle Natabou, autorka šestadvaceti bodů.
Celý článek

 
 

Juniorky prospaly začátek a podlehly USK

07.01.2017 | Michal Luňák

Začátek utkání s lídrem tabulky ZVVZ USK Praha se našim juniorkám vůbec nevydařil. Jakoby hráčky nechtěly přepnout z vánoční pohodičky a přihlížely akcím svého soupeře, který je dostatečně kvalitní a vážně nepotřeboval takovou pomoc od Lvic. Výsledek první čtvrtiny 8:29 určil ráz celého utkání. V našem dresu se prakticky nedařilo nikomu. I vzhledem k zítřejšímu utkání se Žďárem byla šetřena Lucka Bolardtová, kterou trápí kolenní vazy. Po zbytek utkání USK lehce navyšovalo svůj náskok vytvořený po první čtvrtině, ale již byly Lvice důstojnějším soupeřem po zbytek střetnutí. Konečný výsledek byl tedy 59:83 a USK tak potvrdilo pozici lídra extraligové skupiny. Naše juniorky mohou dnešní porážku odčinit nedělním utkáním se Žďárem.
Celý článek

 
 

Skvělý víkend juniorek

26.11.2016 | Michal Luňák

Velice dobrou práci odvedly o víkendu naše juniorky. Ty se nejprve utkaly v pátek se Strakonicemi, kterým nadělily stovku a zvítězily 101:50. O poznání těžší soupeř na ně však čekal dnes, kdy přivítaly favorizovanou Spartu. Ta na Eliščině nábřeží však také nepořídila a odjela pokořena. Lvice si po výborném výkonu připsaly výhru 63:54 a ustanovily tak svou sezónní bilanci na skvělých sedm výher a pouhé tři porážky. Podrobnosti o zápasech naleznete v menu juniorek.
Celý článek

 
 

Juniorky zvítězily v Prostějově

13.11.2016 | Michal Luňák

S cílem odčinit nepovedenou koncovku z Ostravy zajížděly naše juniorky v neděli do Prostějova. No a byl to bláznivý zápas. Lvice v úvodu prohrávaly 0:5, aby pak šest minut hry ovládly jasně 26:2 a celkově první čtvrtinu 28:10. Zadělaly si tak v první čtvrtině na výhru, navíc to umocnily ve druhé a třetí čtvrtině, po které vedly třiceti bodovým rozdílem 61:31. Konečný stav utkání pak byl 63:55 v prospěch Lvic. Ano, skutečně pouze osmibodový rozdíl, Lvice poslední čtvrtinu prohrály 2:24! No ale historie se ptá pouze na konečný výsledek a ten znamena dva body do extraligové tabulky.
Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Aktuální články
U15 a dvě domácí výhry

Po nezdarech v Praze se naše mladé Lvice představily v domácím prostředí. V sobotu přijely Karlovy Vary a přijely s velkým očekáváním...

 
Juniorky se z Brna vrátily s prázdnou

Ve velice oslabené sestavě se vydaly naše juniorky do Brna, kde se utkaly se SŠMH a KP. Sobotní utkání s lídrem extraligy bylo tak vysoko nad...

 
Nepovedený nedělní výlet

Dvacítka hradeckých fanoušků byla zvědava, jak se jejich Lvice popasují v šlágru kola ŽBL s utkáním na palubovce Nymburka. Bohužel jasno...

 
Další ligovou zastávkou bude Nymburk
 
U10 versus Josefov
 
Trápení kadetek na USK
 
Derby kadetek s Trutnovem
 
Pozvánka České basketbalové federace
 
Statečný boj Lvic s USK
 
V sobotu střet s USK
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS