Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ženy "A"

Rozhovor s Adélou Vítovou

10.05.2021 | Pamela Therese Effangová

Nový týden vám přináší rozhovor s další hradeckou lvicí, tentokrát Adélou Vítovou.

 

1. Podělíš se s námi o Tvé zájmy, samozřejmě i o ty, na které kvůli basketu nezbývá čas?

Velice dobrá otázka. K mému největšímu zájmu patří neodmyslitelně basket. Je pravda, že na ostatní věci není moc času, ale když už ten čas mám, chci ho využít na plno. Hned po basketu je obrovským zájmem vztah s mým chlapcem baskeťákem Adamem, se kterým v zimě rádi cestujeme po horách, chodíme běhat, jezdíme na kole a mnoho dalších. Od malička jsem vyrůstala na naší chalupě, kde máme vlastní rybník, a proto strašně moc ráda rybařím a nejvíc mě baví chodit na houby. Samozřejmě si i ráda lehnu k televizi nebo si zapnu neflix a prostě se jen tak poflakuju a válím.

 

2. Jakými třemi vlastnostmi by ses popsala?

Nad touhle otázkou jsem se musela šeredně zamyslet a dalo mi to zabrat. Nerada se chválím nebo hodnotím, takže to pro mě není úplně jednoduchý. Tak zaprvé. Myslím si, že jsem hodně přátelská, ráda se seznamuji s novými lidmi a vyjdu téměř s každým. Jako druhou vlastnost jsem vybrala praštěnost. Hodně lidí mi říká, že jsem praštěná a bláznivá. V tomhle mi nezbývá nic jiného než souhlasit. Mám smysl pro humor a rozesměje mě každá prkotina. A jako třetí a poslední vlastnost je pracovitost. Od malička jsem vedena k práci, ať už to je práce na zahradě nebo domácí práce. Teď mě napadá dalších 150 vlastností, ale bohužel musí být jen tři ?

 

3. Na jaký zápas první sezóny v ženách vzpomínáš nejraději a proč?

Každý zápas je něčím výjimečný. Žádný zápas není stejný a vyvíjí se jinak. Ovšem na jeden zápas z této sezóny budu vzpomínat dlouho. Byl to můj první zápas za ženy proti Ostravě, ve kterým jsem měla tu čest nastoupit. Nebudu lhát, ale měla jsem ohromný strach, nevěděla jsem, jak to bude probíhat a co mám dělat. Byla to taková moje premiéra a přišla mě podpořit celá rodina včetně baskeťáka Adama. Byl to neskutečně skvělej zápas, protože tam ještě mohli bejt fanoušci a atmosféra byla naprosto boží. Nikdy na tenhle zápas nezapomenu.

 

4. Jsi v nominaci repre U18, kam letí finální dvanáctka a jak moc se těšíš na reprezentační srazy?

Moc si vážím toho, že můžu být v nominaci repre U18. Je to pro mě doopravdy velká čest. Finální dvanáctka by měla letět na Krétu. Nikdo ještě neví, zda se poletí nebo ne, vzhledem k aktuální situaci u nás není nic jisté, a proto čekáme na rozhodnutí ze shora. Na reprezentační srazy se strašně moc těším, hlavně se moc těším na holky, se kterýma jsme se neviděly už hodně dlouho. Pokud se odlet na Krétu uskuteční, tak samozřejmě doufám a věřím, že se dostanu do finálové dvanáctky, ale vím, že to bude záležet na mě, jak se k tomu postavím a jak na sobě budu makat a snažit se.

 

5. Pomáháš trénovat hradeckou basketbalovou přípravku a vedle basketbalové kariéry zvládáš budovat i tu trenérskou, roste nám z Tebe nové trenérské eso? Čili dovedeš si představit sebe samu jako trenérku?

Ano, je to tak, chodím spolu s Pamčou trénovat přípravku a musím říct, že mě to hodně baví. Někdy to je s těma malejma dětma těžký, ale máme s nima trpělivost ? Trenérským esem bych se ještě úplně nenazvala, ale dávám maximální úsilí do toho, abych jednou byla dobrá trenérka a určitě u toho plánuju zůstat. Mám už hotovou i trenérskou licenci na trénování minibasketbalu a hodlám pokračovat i dál. Sebe samu si dokážu představit jako trenérku, ale spíše u těch menších dětí.

 

6. Jaké jsou Tvé cíle do druhé sezóny v ženách?

Mým cílem do další sezóny je asi to, že na sobě chci pořádně makat a zlepšovat se. Chci vylepšit střelbu a celkově se ještě víc zařadit k ženám.

7. Ráda bych se zeptala Domči, jaké jsou její basketbalové cíle?

8. S jakou lvicí z týmu si nejvíc rozumíš a proč?

Bez váhání píšu Pamču. Je to ohromně pozitivní člověk s neustálým úsměvem na tváři. Přistěhovala jsem se k ní do bytu, když jsem byla v prváku na střední. Nikdy bych nevěřila, že nám to spolu bude takhle fungovat. V bytě máme zavedenou perfektní dělbu práce a všechno nám fachčí, jen nám to někdy netopí a neodtejká. Zároveň je to neskutečně praštěnej člověk stejně jako já, taky se směje každé hovadině a to nás spojuje.

 

9. Jak hodnotíš letošní sezónu?

Letošní sezónu hodnotím hodně pozitivně. Myslím si, že je naprosto perfektní výsledek prohrát v základní části pouze s USK Praha. I přes tuto nelehkou dobu jsme držely jako tým a zvládli jsme to.

 

10. Otázka od fanouška: Plánujete další skvělý projekt jako byla HRADECKÁ STEZKA LVIC?

Jsem moc ráda, že má naše stezka takový úspěch i přes nepřízeň počasí a určitě můžu říct, že se něco chystá, protože lvice NIKDY nespí!!

 

Očima trenérky:

Herně také zarputilá hráčka, umí být výborným obráncem. V dorosteneckých kategoriích často skórující hráčka. Velmi slušný střelec z dlouhé vzdálenosti.

Potřebuje zlepšit přístup k tréninku, nasazení nejen fyzické, ale také mentální. Dále sbírat zkušenosti ve své věkové kategorii, kde je potřeba potvrdit roli dirigentky týmu.

Celý článek

 
 

Rozhovor s Dominikou Paurovou

02.05.2021 | Pamela Therese Effangová

Tento týden si můžete vychutnat rozhovor s benjamínkem A-týmu žen. Dalších slov netřeba a tak nebudeme dále zdržovat od čtení odpovědí naší trojky Domči.

 

1)     Proti jakému týmu bylo pro Tebe nejtěžší se prosadit?

Do zápasu jsem většinou nastupovala, když to nebylo tak dramatické, a tak náročné jako to měly ostatní holky. Nejhůř se mi hrálo proti Slovance v Benešově.

 

2)     Tvůj tatínek hrál basket, bylo odmala jasné, že půjdeš v jeho šlépějích stejně jako tvoje mladší ségra? A maminka také hrála? Nebo spíš, kdo všechno z rodiny hrál basket?

Basket hrál jak táta, tak máma. Už odmalinka jsem se chodila dívat na jejich zápasy. Ale rodiče mě nechávali dělat si, co chci, a do ničeho mě netlačili. Basket jsem začala hrát až v devíti (ve 3. třídě). Nejdřív jsem vystřídala mnoho sportů jako atletiku, aerobik, plavání …, ale pak jsem se sama prostě rozhodla, že ten basket zkusím. V Mladé Boleslavi nebyl v podstatě tým, se kterým bych mohla trénovat, tak si rodiče založili vlastní, kde jsem začínala spolu se svojí mladší sestrou. Ta měla celý proces vlastně stejný, akorát o 2 roky dříve oproti mně. Ještě bych dodala, že můj děda hrál dříve basket za Hradec a babička za Jaroměř.

 

3)     Láká Tě zámoří, čím konkrétně si Tě Amerika získala?

Odmala byl můj sen jít do Ameriky, protože to bylo něco velkého, nepředstavitelného a dobrodružného. Teď můžu jít do Ameriky, ukázat jim, co jsem se tady v Hradci naučila. Jedním z faktorů bylo to, že mi rodiče nebudou moct kecat do života a basketbalu. Chci se taky naučit plynně anglicky. Získat zkušenosti a zažít něco nového.

 

4)     V pouhých 16-ti letech jsi pozvána na přípravná soustředění repre u20, co Ty na to?

Těším se! Jsem ráda za příležitost, kterou jsem dostala a budu se snažit, ukázat co je ve mně.

 

5)     Vedeš si basketbalový deník?

Nevedu. Pamatuju si to.

 

6)     Nemáš chvilku volna, v létě Tě čeká basketbalový kemp a i na hřišti jsi k nezastavení, je to tvrdou prací, kterou podstupuješ, nebo je to dar?

Dar to určitě není. Když jsem byla malá, rodiče se ke mně v hale nehlásili, protože jsem nebyla schopná ani chytit balón. Myslím, že je to tvrdou prací. Kromě basketbalu jsem plavala, dělala atletiku, a k tomu jsem navíc běhala a později i posilovala. Pokud je to možné, ráda využiju veškerý čas, abych si mohla jít zastřílet. Občas jsem měla individuální tréninky s trenéry nebo s prudícími rodiči. Samozřejmě by to nešlo bez obrovské podpory okolí.

 

7)     Otázka od Ádi: Jaké jsou tvé basketbalové cíle?

WNBA.

Otázka na Pamču: Plánuješ po konci své hráčské kariéry trénovat, popřípadě koho?

               

8)     S jakou z lvic si nejvíc rozumíš a proč?

Nejvíce si rozumím s Naty Vlčkovou. Naše společné začátky byly perný, když jsme proti sobě hrály 1 na 1 a jí se nechtělo, já to naopak hrotila, a tím jsem ji štvala. Po čase si na to zvykla a přestala mě tolik nesnášet. Rozumíme si, protože jsme skoro stejně staré a máme podobné zájmy a názory (např.: co se týče počtu bot). Často mi pomáhá.

 

9)     Jak hodnotíš letošní sezónu?

Sezónu považuji za úspěšnou jak po stránce týmové, tak po stránce individuální. Dostala jsem šanci trénovat s týmem žen a naskočit do naší nejvyšší soutěže. Sezóna byla opravdu nestandardní, ale držely jsme jako tým a končíme na super povedeném stříbrném místě.

 

10)  Otázka od fanouška: „Co se ti líbí na Hradci?“

Město je velmi hezké, placaté, takže se tady člověk může dostat všude na kole. Jsou tu stezky i pro in-line bruslaře. Je tu mnoho možností, jak trávit volný čas.

Co se týče týmu, máme skvělou atmosféru a navzájem se doplňujeme.

 

Očima trenérky

Skvělý somatotyp pro basketbal, pohybový talent, velká zarputilost ve hře i tréninku v její povaze. Navíc bystrá hráčka, dobře chápající taktické pokyny. Takže výborné atributy pro její rozvoj do budoucna.

Potřebuje zesílit (v jejím věku to nemůže být jinak) a pracovat na všech basketbalových individuálních činnostech, protože je ještě ve věku, kdy si fixuje správné a špatné návyky.


Celý článek

 
 

Rozhovor se Simonou Fišerovou

26.04.2021 | Pamela Therese Effangová

Máme tu začátek nového týdne a s ním přinášíme rozhovor s naší jedničkou, hradeckou odchovankyní Simonou Fišerovou. Vsadím boty (ale ne ty basketbalové), že po jeho přečtení se o Simče zcela jistě dozvíte něco nového J

1) Přišla jsi o celý starší dorost, jak to bereš?

Samozřejmě mě mrzí, že jsem se s mládežnickým basketem nemohla rozloučit třeba nějakým pěkným úspěchem, ke kterému si myslím, že jsme letos měli nakročeno, ale na druhou stranu jsem se alespoň naplno mohla soustředit na ŽBL a měla jsem více času na sobě pracovat mimo palubovku.

2) Jsi nominována do repre U20, ale ani seniorská kategorie by na sebe nemusela dlouho čekat po těch krásných stabilních výkonech, které si letos předváděla. Těšíš se na srazy dvacítek?

Těším se moc, po loňském zrušení šampionátů ještě o něco víc. S reprezentací jsem zažila spoustu super zážitků, na které nikdy nezapomenu. Doufám, že se nám letos podaří zopakovat úspěch z ME U16, kde jsme vybojovali druhé místo.

3) Ještě v mladších dorostenkách jsi byla rozehrávačka a najednou jsi vyrostla tolik, že Tě lze využívat i na post pivotky. Na jaké pozici se Ti hraje nejlépe, protože není žádným tajemstvím, že ani na křídle by ses neztratila?

To je pro mě dost těžká otázka, dalo by se říct, že se dokážu přizpůsobit všem pozicím. Momentálně jsem si už dost zvykla na post pivotky, ale samozřejmě cítím, že tam mám velké rezervy a je na čem pracovat.

4) Celou basketbalovou kariéru máš před sebou, ale doposud jsi byla věrná Hradci, v čem je pro Tebe hradecký klub top?

Už od malička jsem v Hradci pod vedením kvalitních trenérů, kteří mi společně se skvělými spoluhráčkami dávají možnost se zlepšovat. Jsem tady prostě doma, všichni vědí, co ode mě můžou, nebo naopak nemůžou, očekávat, což mi dodává více klidu do hry.

5) Letos maturuješ, na jaké VŠ jsi podala přihlášku?

Dlouho jsem se rozmýšlela, kam si přihlášku podám, protože nepatřím zrovna k těm šťastlivcům, kteří již vědí, co chtějí v budoucnu dělat. Nakonec jsem se rozhodla pro obor Ekonomika veřejného sportu na Univerzitě Pardubice, ve kterém navážu na studium ze střední školy a zároveň to propojím se sportem.

6) Nejmenovaná spoluhráčka na Tebe prozradila, že sníš všechno. Je to pravda? Co nejvíce zajímavého/ exotického jsi snědla?

Ti, co mě znají, tak vědí, že jsem velký milovník jídla. Nic speciálního na seznamu nemám, ale cokoliv sladkého určitě nikdy neodmítnu.

7) Otázka od Vojty: Jaká je tvoje největší vášeň?

Odpověď zní jídlo! Ráda zkouším nové recepty a objevuji všechny možné kuchyně.

Otázka na Áďu: Po úspěšném dokončení řidičáku, kam pojedeš jako první na výlet?

8) S kým z týmu si nejvíc rozumíš a proč?

Jsme super kolektiv, takže není nikdo, s kým bych si nerozuměla. Nejblíž mám k Míše Matuškové, protože máme hodně společných témat i mimo basketbal.

9) Jak hodnotíš letošní sezónu?

Z důvodu covidu byla dost netypická. Měly jsme úseky, kdy jsme měsíc v kuse jen trénovaly a poté jsme hrály třeba 3 zápasy do týdne. Každopádně k závěrečnému 2. místu, nemůžu říct nic jiného, než slova spokojenosti.

10) Co se ti na Hradci líbí?

V Hradci jsem vyrůstala, tak k němu mám citový vztah. Je tu vše, na co si pomyslím, od kaváren až po super místa na procházky.

 

Očima trenérky

Herně velmi chytrá hráčka, obrovská bojovnice, není pro ni žádný míč ztracen. Asi největší univerzálka v týmu. Zvládne nastoupit na všech postech, od rozehry pod koš.

Je třeba zlepšovat střelbu z dlouhé vzdálenosti a důraz na obou polovinách hřiště. Všechny herní činnosti dělat ve větší rychlosti. Také ví, že teď je třeba trávit čas v posilovně.

 

Celý článek

 
 

Coach Carter česká verze

18.04.2021 | Pamela Therese Effangová

Jako první přinášíme rozhovor s tou nejhlavnější strůjkyní všech basketbalových úspěchů lvic posledních let, trenérkou Romanou Ptáčkovou. Co na sebe ,,práskla“ čtěte níže.

1. Otázka sice ohraná, ale o Vaši odpověď na ni nemůžeme fanoušky ošidit. Jak byste stručně zhodnotila letošní sezónu, paní trenérko?

Tak, jak už říkala naše kapitánka v jednom z rozhovorů, i pro mě byla sezóna výsledkově nejlepší v historii, vlastně celého klubu. Prohrát v základní části jen 2 utkání s USK Praha je skvělé vysvědčení. A přitom jsme v soutěži čelili několika překážkám. Na začátku ligových bojů nám Petra Kulichová oznámila, že má jiné cíle a nebude hrát. Přišla tedy Renata Březinová, která se s našimi hráčkami výborně zná a k Hradci ji pojí minulost. V polovině soutěže dostala lákavou nabídku z KP Brno a přijala ji a tím posílila konkurenci. V únoru se obnovilo zranění naší klíčové rozehrávačce Míše Matuškové a k ní se přidala také Bety Levínská. Kádr se nepříjemně zúžil a my jsme ztráty nahrazovali našimi dorostenkami.  Nepamatuji si, kdy jsme v minulosti do bojů play off vstupovali s tak úzkým kádrem. Proto jsou naše výsledky strašně cenné a vážím si práce celého týmu v krizových chvílích.  Společně jsme to dali a můžeme být hrdí na celou sezónu. Jednu kaňku sezóna však měla. Zoufale nám chybí naši fanoušci, diváci. A moc doufám, že příští rok je už v naší hale uvidíme i uslyšíme.

2. Když už jsme nakousli sezónu, prozraďte nám prosím, která z hráček Vás svými výkony mile překvapila?

 Rozhodně bych neřekla, že mě některá hráčka výrazně překvapila, ale to je tím, že je dobře znám. Takže překvapení moc nečekám. Jen mi opět zkušené hráčky potvrdily, jak umí zabrat v rozhodující fázi soutěže a být mentálně silné. Asi se nabízí, že mě překvapily mladé Fišerová s Paurovou. Simona má vrozený herní talent, znám ji od minižákyň, takže vím co v ní je a šance v ŽBL dostává už poměrně dlouho. Dominika je zase velký pohybový talent a potřebuje získávat herní zkušenosti, ale ani v jejím případě jsem se nebála ji do hry poslat. Obě nevypustí na hřišti žádný souboj a to je jejich bonus.

3. V souvislosti s finále RŽBL se vybízí otázka, jestli jste věřila tomu, že mohou lvice USK porazit? V čem podle Vás tkvěl kámen úrazu, že se to nepodařilo?

Věřit a vědět jsou dvě odlišné věci. Mohla jsem mít slepou víru, ale popravdě neměla. Věděla jsem, že tým USK není sestaven pro soutěž ŽBL, ale pro Euroligu. Běžně 5-6 zahraničních hráček a několik českých reprezentantek a naprosto rozdílný rozpočet klubu. To jsou fakta. Víra dělá divy, ale tohle vše dohromady nezdolá. Ale mám radost z každého úseku, ve kterém se holky odvážně soupeři postaví a urvou nějakou čtvrtinu pro sebe. Těší mě, že si v takových zápasech zahrají naše dorostenky.

Achillova pata nebyla jednoznačná v nějaké herní činnosti, tým se vyrovnával velmi slušně s větší herní kvalitou soupeře. Naopak bych zmínila velké plus USK – jednodušší koše z vymezeného území, díky síle Jones a Rezan. A právě s nimi mívá problém i většina týmů v Eurolize.

 

4. Kromě hradeckých lvic máte pod taktovkou také reprezentační výběr do dvaceti let. Bylo těžké sestavit nominaci, když hráčky nehrály svoji kategorii?

No dobrá otázka. Při sestavování nominace jsem musela vzít v úvahu několik faktorů. Herní kvalita hráčky, nasazování v letošním ročníku ŽBL, schopnost se prosadit. Takže nominace se musela oproti loňské pozměnit. Mám radost například z holek ze Slovanky, které vypadají herně velmi slušně a měly velké zápasové vytížení. Samozřejmě z Elišky Hamzové, která naplňuje své předpoklady. Naopak nemám radost z toho, že některé reprezentantky (Stloukalová, Pokorná, Halátková, Zeithammerová) se na hřišti objevily minimálně. Chápu samozřejmě cíle jednotlivých týmů, které nebudou stejné jako ve Slovance nebo Trutnově, ale v jejich případě jsem neměla možnost vidět jejich výkonnost. A bezpochyby se roční zápasová pauza na nich musí projevit. Jinak jsem se dívala na většinu utkání ŽBL a holky sledovala.

5. Co Vás na trénování nebaví?

Na tuto otázku mě hned napadlo nic. Ale co mě méně baví je kondiční příprava. Nebaví mě týrat hráčky něčím, co není tvořivé, hravé apod., i když se holkám možná zdá, že mě to třeba baví. Možná s výjimkou „Kopečků vůle“ v Deštném, které každý rok absolvujeme. Naštěstí některým kondiční příprava vadí méně než mě.

6. Vzhledem k předchozí otázce nemůžeme vynechat ani tuto, tedy co Vás na trénování baví nejvíce?

Kreativní herní cvičení, kde se musí zapojit hlava a spojí se to s ovládáním míče v rychlosti, nácvik přečíslení, kde je potřeba předvídavost. A taky mám celkem oblíbená driblinková cvičení s více míči, 3 jsou tak akorát J (samozřejmě pro jednoho), ale to pro změnu nemá ráda Týna Čuperková.

7. Máte dvě šikovné děti, jak moc Vás při trénování podporují?

 Matěj i Romča se mnou výsledky našeho týmu prožívají. Znají i holky velmi dobře a občas si doma o všem popovídáme. Od dětství oba sportují a je jedno, že to není zrovna basketbal.

 Ale jeden příběh s jejich „podporou“ mám. Myslím, že to bylo v roce 2013, hráli jsme proti Trutnovu 5. rozhodující utkání doma o bronz, já doma vařila, uklízela a oni se navzájem zlobili tak, až jsem se z psychického vyčerpání rozbrečela. A za pár hodin jsem šla vést nejdůležitější zápas roku. Takže někdy nebylo lehké zvládat roli matky….

8. Lvice šlapou jako hodinky, ale stejně se Vás zeptám: „ Jaké změny v kádru byste uvítala?“

Byla bych ráda, kdyby stěžejní hráčky mohly zůstat, nemám moc ráda změny. Takže, kdyby Róza hrála za Hradec i 15. sezónu, tak bych byla spokojená J. Jsem ráda, že hráčky v Hradci rády zůstávají delší čas, mají k týmu i městu vztah. Ale popravdě bych si přála podkošovou hráčku s takovými parametry, aby se nám lépe hrálo proti USK.

9.  Jste vždy klidná a rozvážná, umí Vás něco pořádně vytočit? Dostala jste vůbec někdy technickou chybu?

 Klidná jsem, protože nemá smysl panikařit. Tím nikomu nepomůžu. Měla jsem to tak, když jsem hrála, mám to tak i teď. Technickou jsem dostala asi 3x co si pamatuju, myslím 2x od stejného rozhodčího ještě s dorostem, ale to byl psychopat. Pak od dalšího, který to prostě neuměl a už jsem to asi nebyla ochotna tolerovat. V ženách konkrétně já ne, myslím, že jako lavička jsme ji párkrát dostali.

Doufám, že do nepříčetnosti nic, ale např. po rozehrávačkách vyžaduju taktické myšlení, takovou pohotovost, tak mě docela štve, když to skřípe. Abych nediskriminovala jen rozehry, tak u dlouhých, když nejsou aktivní na doskoku a u křídel, když nevyběhnou včas do protiútoku. A bránit aktivně musí všechny :-).

10. Namísto desáté otázky od fanoušků dostala paní trenérka úkol. Napsat pár vět o každé hráčce a tak se od příštího týdne můžete postupně dozvídat, jaké mají hodnocení jednotlivé lvice očima paní trenérky.

 

Paní trenérko, moc Vám děkuji za rozhovor! Bylo mi ctí J

Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Utkání
Ženy | Úterý 13.04.2021, 16:30
2. kolo
Hradecké lvice - USK Praha
 
Ženy | Pátek 16.04.2021, 17:00
3. kolo
USK Praha - Hradecké lvice
 
Aktuální články
Rozhovor s Adélou Vítovou

Nový týden vám přináší rozhovor s další hradeckou lvicí, tentokrát Adélou Vítovou. 1. Podělíš se s námi o Tvé...

 
Rozhovor s Dominikou Paurovou

Tento týden si můžete vychutnat rozhovor s benjamínkem A-týmu žen. Dalších slov netřeba a tak nebudeme dále zdržovat od čtení...

 
Rozhovor se Simonou Fišerovou

Máme tu začátek nového týdne a s ním přinášíme rozhovor s naší jedničkou, hradeckou odchovankyní Simonou Fišerovou....

 
Nejmenší lvice hledají posily
 
Coach Carter česká verze
 
Úžasné stříbro, zlato nadále v hledáčku
 
NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ
 
Sledujte informace o rozjezdu tréninků
 
ČAS ZAZÁŘIT
 
I Hradec už má svoji stezku!
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS